CAPRI®
Kirjeldus
Capri® on nostalgiline roos suurte, täielikult täidetud aprikoos-oranžide õitega (~10 cm), millel on tugev aprikoos-mee aromaat. See moodustab ümmarguse põõsa 80–100 cm kõrgusega läikivate, tumerohelist lehtedega ja õitseb korduvalt juunist sügiseni. Väga vastupidav haigustele ja suurepäraselt sobiv lõikelilledeks.
- Staatus: 93
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidsed teeroosid |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Puudused | Võib olla vihmatundlik |
| Kõrgus | 70-100 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Moodustab hästi ümara põõsa; Tugev taimestik; Tumeroheline lehestik; Suurepärane haiguskindlus; Laiad rakendusvõimalused; Rühmade istutamisel on soovitatav planeerida 4–5 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Apelsin, mis ulatub väga pehmest koralliroosast kuni erksa aprikoositoonini |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Mee ja küpsete aprikooside lõhn |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |








-600x600.jpeg)


-600x600.jpg)
 - Kopie copy-600x600.jpg)







-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)




-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)