



CONSTANZE MOZART®
Kirjeldus
ConstanzeMozart® (Parfuma® kollektsioon, Kordes 2012) on kompaktne floribunda (60–100 cm) kreemjasroosade, täiesti täidisõitega (26–40 kroonlehte, ~7–8 cm), mis ilmuvad kimbudena juunist külmadeni. Sellel on rikas puuviljade šampanja aromaat ja läikiv, haigustekindel lehtestik – suurepäraselt sobib aiamaastikesse, konteineritesse või pookimiseks.
- Staatus: 50
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 80 cm |
| Laius | 60 cm |
| Eelised | sagedane õitsemine; Väga kõrge vastupidavus haigustele; Suurepärane talvekindlus; Kompaktne, rikkalik taimestik; Sobib eriti hästi suurtesse lillepottidesse ja aiatünnidesse istutamiseks. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Kreemjas roosa, mis muutub pehmest, peaaegu kahvaturoosast välimistel kroonlehtedel erksamaks puuderroosaks õie keskel |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Ergutav, ilmekas aroom, mille tipunoodid meenutavad peent šampanjat ja värskendavat suveõhku pärast vihma. Samas on see parfüüm küllastunud sidruniverbena aroomiga. Kui õis on avanenud, domineerivad magusad ploomi ja küpse aprikoosi noodid. Kogu valikule lisanduvad pulbrilise vanilli, heliotroopi ja noore leedriõie puudutused. Aroomi maksimaalne intensiivsus saavutatakse õhtul ja keskpäeval. |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |


-600x600.jpeg)


-600x600.jpg)
 - Kopie copy-600x600.jpg)







-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)




-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)