
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
GROßDHERZOGIN LOUISE®
Kirjeldus
'GroßherzoginLuise®' on hübriidtõus (~100 cm kõrge × 50 cm lai) Kordes'i Parfuma® kollektsioonist (2017), millel on suured, aprikoosi roosad, neljandiku täidisega õied (~10–12 cm) tugevatel vartel. Sellel on tugev puuviljase-õieline lõhn (virsik, aprikoos, pirn, jasmiin), see õitseb korduvalt juunist sügiseni, on hea haiguskindlus ja sobib suurepäraselt lõikamiseks või aeda.
- Staatus: 117
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidsed teeroosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 100 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Suurepärane talvekindlus |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž, kreemvalge, roosa |
| Värv | Roosi kreemvalged, kohati isegi lumivalged välimised kroonlehed asenduvad õie keskkoha poole liikudes järk-järgult kollase, aprikoosioranži ja korallroosa varjunditega. |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Rikkalikud virsiku- ja aprikoosiakordid loovad sellele harmoonilisele parfüümikompositsioonile värske ja puuviljase aroomi. Roosi pehme ja kreemjas aroom vaheldub sügava buketiga, mis kosutab kreemja ning magnoolia ja tuberoosi aspektidega. Rohelise pirni puudutus lisab selle roosi sügavale lõhnale meeldiva värskuse. Põhjas kohtuvad vürtsikad küljed jasmiini lilleliste nootidega.Lõhna maksimaalne intensiivsus: keskpäeval, õhtuti. |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |


-600x600.jpeg)


-600x600.jpg)
 - Kopie copy-600x600.jpg)








-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)




-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)