



YVES PIAGET® Mayvildo
Kirjeldus
'Yves Piaget®' (Meivildo) on kaunis, tumeroosa roos suurte, peoniatele sarnaste õitega ja tugeva, magusa aroomiga. Ta õitseb hiliskevadest sügiseni ja tal on läikivad, tumeroheline lehed. Taim kasvab püstiselt, umbes 90–120 cm kõrguseks. Ta on terve, kergesti kasvatatav ja suurepäraselt sobib lõikamiseks. See roos on tuntud nii oma välimuse kui ka meeldiva lõhna poolest.
- Staatus: 19
- Bränd: Ar B Agro
14.00€
Maksudeta: 11.57€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Puudused | Mustad laigud võivad tekkida jaheda ja niiske ilmaga |
| Kõrgus | 80-90 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Õitseb uhkete järjestikuste õilainetena juunist kuni külmadeni; Pojengitaolised pungad, mis õitsevad aeglaselt suurteks õiteks kuni 14 cm (läbimõõt); Väga vähesed ja haruldased okkad, mis muudavad roosi hooldamise lihtsaks; Paks, tugev taimestik tugevate okstega; Väga vastupidav haigustele kuuma ja kuiva ilmaga; Sobib suurepäraselt teiste romantiliste roosisortide, aga ka selliste lillede hulka nagu karikakrad, gaurad, floksid, lupiinid, delfiinid, kurerehad jne. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Väga suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Kerge tsitruselise aroomiga intensiivne ja kütkestav maikelluke |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |


-600x600.jpeg)


-600x600.jpg)
 - Kopie copy-600x600.jpg)








-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)




-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)