
DUFTWOLKE® "Duftwolke"
Aprašymas
Duftwolke® yra aukšta arbatinė hibridinė rožė su dideliais, koralinės spalvos, gausiai kvepiančiais žiedais. Ji žydi pakartotinai, užauga iki ~120 cm aukščio ir puikiai tinka lysvėms bei pjūtinėms gėlėms — apdovanota klasika, žinoma dėl intensyvaus kvapo.
- Būsena: 18
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Trūkumai | Reikalinga labai gera, gerai apgalvota sodinimo vieta; Linkęs būti rudoms dėmėms. |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 50-80 cm |
| Plotis | 40 cm |
| Privalumai | Puikus žiemos atsparumas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Spalva | Ryškiai raudona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Labai didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |










-600x600.jpeg)








