
FREIFRAU CAROLINE®
Aprašymas
Freifrau Caroline® yra intensyviai kvepianti floribundos rožė, kurios dydis siekia ~70 × 50 cm. Ji turi tamsiai violetiškai rožinius, nostalgiškus, visiškai pripildytus žiedus (~7–8 cm, 41+ žiedlapiai) su stipriu vaisių aromatu (kriaušė, obuolys, abrikosas), kuris pasiekia maksimumą vidudienį ir vakare. Ji yra labai atspari ligoms, žiemokietė, žydi pakartotinai ir idealiai tinka lysvėms, konteineriams ar skiepijimui — ADR sertifikuota 2019 metais.
- Būsena: 60
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | ADR sertifikatas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Rubino raudonumo |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Dominuoja saldi ir gaivi kriaušių nata, o žiedams prasiskleidus pereina į švelnų obuolių ir abrikosų kvapą. Klasikinis rožių aromatas ir pelargonijų kvapas formuoja gėlių širdies natą. Maksimalus aromato intensyvumas: vidurdienį, vakare. |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |










-600x600.jpeg)








