LAVAGLUT®
Aprašymas
Lavaglut yra tankiai žydinti floribundos rožė su giliais, aksominiais tamsiai raudonais žiedais, puikiu pakartotiniu žydėjimu ir stipriu atsparumu ligoms. Idealiai tinka rabatams ir apvadams.
- Būsena: 15
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 60 cm |
| Plotis | 40 cm |
| Privalumai | Atsparus šalčiui, žydi labai gausiai |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Spalva | Aksominis tamsiai raudonas |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |














-600x600.jpeg)








