LUULET®
Aprašymas
'Poetry®' yra graži rožinė floribundos rožė, kurią pristatė Kordes. Ji užauga į tvarkingą, stačią krūmą maždaug 80–100 cm aukščio su blizgančiais, tamsiai žaliais lapais. Žiedai yra vidutinio dydžio (~8 cm), pusiau pilni taurės formos su švelniai dantyti žiedlapiai švelniu rožiniu atspalviu, kuris senejant išblunka. Ji kartojasi žydi nuo vasaros pradžios iki šalnų, skleidžia švelnų kvapą ir yra labai atspari ligoms. Jos gausūs žiedyno kekės padaro ją puikiai tinkamą lysvėms, kraštams ir pjaunamų gėlių lysvėms.
- Būsena: 129
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 100 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Privalumai | Smarkiai augantis krūminei rožei būdingos struktūros floribundas, puikus atsparumas ligoms, gausūs žiedynai. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |












-600x600.jpeg)








