PIERRE ARDITI® Meicalanq

PIERRE ARDITI® Meicalanq
PIERRE ARDITI® Meicalanq
10.00€
Bez nodokļa: 8.26€

Papildu izvēles:

Droša izvēle. Mūsu rozes ir ar apmaksātu pavairošanas licenci un šķirnes iegūtas tieši no selekcionāra, kas garantē mūsu klientiem ne tikai augstākās kvalitātes, bet arī oriģinālo rožu šķirņu saņemšanu un cieņu pret šo šķirņu radītājiem.
PAR ROŽU STĀDU:
VeidsTējhibrīdroze
SelekcionārsRosen Tantau
Augstums90 - 120 cm
Platums50 cm
PriekšrocībaMasīvs, izolēts krūms. Ideāli piemērots apmalēm, celiņiem, grieztajiem ziediem. Zied viļņveidīgi no jūnija līdz salnām ar ziediem, kuru diametrs sasniedz pat 14 cm. Izcila veģetācija - ļoti spēcīgs, augšupvērsts krūms ar ļoti dekoratīvu, tumši zaļu un spīdīgu lapotni, turklāt ar ļoti labu izturību pret slimībām.
PAR ZIEDU:
Dominējošā krāsaBalta
KrāsaTīri sniegbalta, taču vēsā laikā var pārklāties sārtos toņos
Ziedu pildījums (★★★)★★★
Ziedu lielumsĻoti liels
PAR SMARŽU:
SpecifikaZiedi pauž spēcīgu aromātu, sajaucoties ar rožu un balto ziedu smaržām ar balto persiku mizas un Viljama bumbieru augļu notīm
Intensitāte (★★★★★)★★★★★
PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS APKOPOŠANA UN TREŠU PUŠU IEVĀKTĀ INFORMĀCIJA
Šajā e-komercijas vietnē tiek izmantotas tehniskās, analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Tās ir nepieciešamas, lai nodrošinātu e-komercijas procesu pareizu darbību un apkopotu datus par to, kā vietne tiek izmantota.
Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat savas personiskās informācijas apstrādei, kā aprakstīts mūsu Privātuma politikā. Aicinām iepazīties ar vietnes GDPR / Privātuma Politiku.