ALABASTER®

ALABASTER®
ALABASTER®
ALABASTER®
ALABASTER®
ALABASTER®
8.00€
Bez nodokļa: 6.61€

Papildu izvēles:

Droša izvēle. Mūsu rozes ir ar apmaksātu pavairošanas licenci un šķirnes iegūtas tieši no selekcionāra, kas garantē mūsu klientiem ne tikai augstākās kvalitātes, bet arī oriģinālo rožu šķirņu saņemšanu un cieņu pret šo šķirņu radītājiem.
PAR ROŽU STĀDU:
VeidsFloribundroze
SelekcionārsRosen Tantau
Augstums50 - 80 cm
Platums50 cm
PriekšrocībaZied bieži un visu sezonu 3 - 5 ziedu klāsteros; Ļoti izturīga, stingrs augums; Spīdīga, veselīga, tumši zaļa lapotne; Spēcīga, augšupvērsta veģetācija; Lieliski grieztie ziedi ar labu noturību; Teicama izturība pret slimībām; Noapaļots, labi sazarots krūms; Lieliski iederēsies masveida stādījumos, lielās puķu dobēs, puķu podos, dārza kublos, romantiskos dārzos kompozīcijā ar citām rozēm un ziemcietēm, apmaļu izdaiļošanā.
PAR ZIEDU:
Dominējošā krāsaBalta
KrāsaKrēmbalta
Ziedu pildījums (★★★)★★★
Ziedu lielumsLiels
PAR SMARŽU:
SpecifikaPikanta
Intensitāte (★★★★★)★☆☆☆☆
PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS APKOPOŠANA UN TREŠU PUŠU IEVĀKTĀ INFORMĀCIJA
Šajā e-komercijas vietnē tiek izmantotas tehniskās, analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Tās ir nepieciešamas, lai nodrošinātu e-komercijas procesu pareizu darbību un apkopotu datus par to, kā vietne tiek izmantota.
Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat savas personiskās informācijas apstrādei, kā aprakstīts mūsu Privātuma politikā. Aicinām iepazīties ar vietnes GDPR / Privātuma Politiku.