Kordes aģentūra

PAVAIRO W. KORDES' SÖHNE ROŽU ŠĶIRNES ARĪ TU! 


Ar prieku un lepnumu paziņojam, ka 2024.gada 11. martā mēs esam noslēguši līgumu ar W. Kordes' Söhne un esam kļuvuši par šī selekcionāra oficiālo aģentūru visās 3 Baltijas valstīs: Latvijā, Lietuvā un Igaunijā!


Ja Tu pārstāvi kādu uzņēmumu Baltijā, kas audzē rožu stādus un vēlas legāli pavairot un tirgot W. Kordes' Söhne neatkārtojamās rožu šķirnes, tad neatkarīgi no pavairotajiem apjomiem gadā, aicinām Tevi uz sadarbību, lai turpmāk pavairotu rozes cieņpilni un atbilstoši likumam. 


Mēs ļoti priecāsimies Tevi uzņemt pulkā, kas ne tikai stiprinās Tava uzņēmuma prestižu, bet arī veicinās jaunu kontaktu ieguvi un sadarbības!


Ja esi ieinteresēts uzzināt par to vairāk, aizpildi informāciju par sevi zemāk, izskaidro savu šī brīža situāciju un/vai uzdod jautājumus, un mēs ar Tevi sazināsimies! Vai sazinies ar mums, rakstot uz [email protected] vai zvanot pa tālr. +371 28353883

Sadarbības pieteikuma iesūtīšana

Captcha
PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS APKOPOŠANA UN TREŠU PUŠU IEVĀKTĀ INFORMĀCIJA
Šajā e-komercijas vietnē tiek izmantotas tehniskās, analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Tās ir nepieciešamas, lai nodrošinātu e-komercijas procesu pareizu darbību un apkopotu datus par to, kā vietne tiek izmantota.
Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat savas personiskās informācijas apstrādei, kā aprakstīts mūsu Privātuma politikā. Aicinām iepazīties ar vietnes GDPR / Privātuma Politiku.