
MARIATERESIA®
Aprašymas
'Mariatheresia' yra žavus krūminis erškėtis su tankiai pildytais, taurės formos žiedais švelniai rožinės spalvos, primenančiais senuosius sodo erškėčius. Ji turi lengvą aromatą, kompaktišką, gausų augimą ir puikų pakartotinį žydėjimą. Dėl puikaus atsparumo ligoms ji idealiai tinka rabatams, kraštams ar romantiškoms sodo aplinkoms.
- Būsena: 6
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70-100 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Labai stipri, krūminė augmenija; Puikus žiemos atsparumas ir atsparumas ligoms; Dekoratyvinė, tamsiai žalia, blizgi lapija; Žydi gausiais kekėmis visą vasarą ilgai išsilaikančiais žiedais; Gerai tinka skintoms gėlėms; Rekomenduojama sodinti grupėmis (idealiu atveju 5 - 6 tokios rožės 1 kvadratiniame metre, kai sodinimo atstumas yra 40 - 50 cm), taip pat mišriose rožių lysvėse, lysvėse su daugiamečiais augalais, apvadais ir kt. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Vaisinis kvapas |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |










-600x600.jpeg)








