



ROTKÄPPCHEN®
Aprašymas
Rotkäppchen® yra gausi floribunda rožė iš Kordes veislės. Ji užauga maždaug 70–90 cm aukščio ir 40–60 cm pločio. Žiedai yra vidutinio dydžio, labai pilni, tamsiai raudoni rozetės formos žiedai (~6–8 cm skersmens), kurie formuojasi šluotelėmis ir kartojasi nuo birželio iki spalio. Ji turi blizgančius žalius lapus, lengvą, saldų aromatą ir puikų atsparumą ligoms. Puikiai tinka lysvėms, konteineriams ar masiniam sodinimui, ir idealiai tinka nekliūtingam "pasakų" rožių eksponatui.
- Būsena: 42
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Gėlės nenuvysta saulėje |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Spalva | Tamsiai raudona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |










-600x600.jpeg)








