
HEIMATMELODIE®
Kirjeldus
Heimatmelodie® on särav floribunda roos, mis kasvab ~80–100 cm kõrguseks. Sellel on keskmise suurusega (8–10 cm) kahevärvilised õied — tumeroosa ülaküljel ja hõbedase roosaga alaküljel —, mis paiknevad läikiva, tumeroheline lehe taustal. Suurepäraselt vastupidav haigustele ja õitseb rikkalikult korduvalt juunist sügiseni; annab peenardele või äärteile ereda kontrasti.
- Staatus: 2
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70-100 cm |
| Laius | 40 cm |
| Eelised | Tumeroheline, läikiv lehestik |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Erkroosa kreemikasvalgete äärtega |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |










-600x600.jpeg)








