
MARIATERESIA®
Kirjeldus
'Mariatheresia' on võluv põõsroos tihedalt täidetud, karikajas õitega heleroosas värvis, mis meenutab vanu aiandiroose. Sel on kerge lõhn, kompaktne, rohke kasv ja suurepärane korduv õitsemine. Tänu heale haiguskindlusele on see ideaalselt sobiv peenardesse, ääristesse või romantilistesse aiaolukordadesse.
- Staatus: 6
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70-100 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Väga tugev, põõsas taimestik; Suurepärane talvekindlus ja haiguskindlus; Dekoratiivne, tumeroheline, läikiv lehestik; Õitseb rohkete kobaratena kogu suve kauakestvate õitega; Sobib hästi lõikelilledeks; Soovitatav on istutada rühmadena (ideaaljuhul 5 - 6 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta istutusvahega 40 - 50 cm), samuti segaroosipeenrasse, püsililledega peenrasse, ääristesse jne. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Roosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Puuviljane lõhn |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |










-600x600.jpeg)








