
-700x700w.jpeg)

-300x300w.jpeg)
HAPPY PIANO®
Kuvaus
Happy Piano® on romanttinen hybridiroosi, jonka korkeus saavuttaa 100–130 cm ja leveys ~60 cm. Se muodostaa keskikokoisia, pallonmuotoisia terttuja (6–8 cm), joissa on erittäin täyteläisiä pölyisen vaaleanpunaisia kukkia (~90 terälehteä), jotka toistuvat kesästä halloihin, on hyvin kestävä tauteja ja sadetta vastaan, ja sillä on lempeä tuoksu — ihanteellinen pensasaitoja, pieniä puutarhoja ja ruukkuviljelyä varten.
- Saatavilla: 5
- Kasvattaja: Ar B Agro
9.00€
Veroton: 7.44€
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Turvallinen valinta. Ruusuillamme on maksullinen lisäyslupa ja lajikkeet hankitaan suoraan jalostajalta, mikä takaa asiakkaillemme korkeimman laadun lisäksi alkuperäisten ruusulajikkeiden vastaanottamisen ja kunnioituksen näiden lajikkeiden tekijöitä kohtaan.
| TIETOJA RUUSUKASVISTA: | |
| Tyyppi | Hybridi teeruusut |
| Kasvattaja | Rosen Tantau |
| Korkeusluokka | 100-150 cm |
| Korkeus | 100-130 cm |
| Leveys | 50 cm |
| Edut | Kestää sään vaihteluita |
| TIETOJA KUKKASTA: | |
| Hallitseva väri | Vaaleanpunainen |
| Väri | Romanttinen pastelli pinkki |
| Kukkatäyte (★★★) | ★★★ |
| Kukan koko | Keskimäärin |
| TIETOJA HAJUSTA: | |
| Intensiteetti (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)


-600x600.jpeg)
-600x600.jpg)



-600x600.jpeg)







