CANDY ROKOKO®

CANDY ROKOKO®
CANDY ROKOKO®
CANDY ROKOKO®
CANDY ROKOKO®
CANDY ROKOKO®
10.00€
Bez nodokļa: 8.26€

Papildu izvēles:

Droša izvēle. Mūsu rozes ir ar apmaksātu pavairošanas licenci un šķirnes iegūtas tieši no selekcionāra, kas garantē mūsu klientiem ne tikai augstākās kvalitātes, bet arī oriģinālo rožu šķirņu saņemšanu un cieņu pret šo šķirņu radītājiem.
PAR ROŽU STĀDU:
VeidsSpray roze
SelekcionārsRosen Tantau
Augstums70 - 100 cm
Platums40 cm
PriekšrocībaTeicama noturība pret slimībām; Izcila piemērotība grieztajiem ziediem - ziedi ļoti ilgi turas, kā arī stādam ir ļoti daudz potenciāli griežamo kātu; Izcili iederēsies jauktās rožu dobēs, romantiskos dārzos, kas sajaukti ar ziemcietēm, kā arī stādījumos grupās un apmalēs, izvēloties stādīt 5 - 6 šādas rozes uz 1 kvadrātmetru ar 40 - 50 cm stādīšanas distanci.
PAR ZIEDU:
Dominējošā krāsaRozā
KrāsaFlamingo rozā līdz pat Franču rozā (vidēji rozā tonis ar spilgtu, siltu nokrāsu - līdzīgs ķiršu rozā, taču nedaudz gaišāks)
Ziedu pildījums (★★★)★★★
Ziedu lielumsVidējs
PAR SMARŽU:
Intensitāte (★★★★★)★☆☆☆☆
PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS APKOPOŠANA UN TREŠU PUŠU IEVĀKTĀ INFORMĀCIJA
Šajā e-komercijas vietnē tiek izmantotas tehniskās, analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Tās ir nepieciešamas, lai nodrošinātu e-komercijas procesu pareizu darbību un apkopotu datus par to, kā vietne tiek izmantota.
Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat savas personiskās informācijas apstrādei, kā aprakstīts mūsu Privātuma politikā. Aicinām iepazīties ar vietnes GDPR / Privātuma Politiku.