CINDERELLA®

CINDERELLA®
11.00€
Bez nodokļa: 9.09€

Papildu izvēles:

Droša izvēle. Mūsu rozes ir ar apmaksātu pavairošanas licenci un šķirnes iegūtas tieši no selekcionāra, kas garantē mūsu klientiem ne tikai augstākās kvalitātes, bet arī oriģinālo rožu šķirņu saņemšanu un cieņu pret šo šķirņu radītājiem.
PAR ROŽU STĀDU:
VeidsKrūmroze
SelekcionārsW. Kordes' Söhne
Augstums150 cm
Platums80 cm
PriekšrocībaRomantiski izliektiem zariem; Teicama izturība pret slimībām; Izcila ziemcietība; Ieteicams stādīt grupās (ideālā gadījumā 4 - 5 šādas rozes uz 1 kvadrātmetru), kā arī miksētās rožu dobēs, stādījumos ar ziemcietēm, apmalēs, lielos puķu dobos, dārza kublos u.c.
PAR ZIEDU:
KrāsaGaiša "bubblegum" rozā, kas zieda centrā kļūst košākā neļķu rozā tonī
Ziedu pildījums (★★★)★★★
Ziedu lielumsLiels
PAR SMARŽU:
SpecifikaSmalks svaigu augļu un rožu aromāts. Ziedu aspektus pastiprina svaiga rīvēta ābola smarža, zem tā sulīgā maiguma ir jūtams vaska iespaids. Augšējā nots ir pulverveida un salda, savukārt pamatnots atgādina heliotropu.Maksimālā aromāta intensitāte: vakaros.
Intensitāte (★★★★★)★★★★☆
PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS APKOPOŠANA UN TREŠU PUŠU IEVĀKTĀ INFORMĀCIJA
Šajā e-komercijas vietnē tiek izmantotas tehniskās, analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Tās ir nepieciešamas, lai nodrošinātu e-komercijas procesu pareizu darbību un apkopotu datus par to, kā vietne tiek izmantota.
Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat savas personiskās informācijas apstrādei, kā aprakstīts mūsu Privātuma politikā. Aicinām iepazīties ar vietnes GDPR / Privātuma Politiku.