
HEIDI KLUM® ROSE
Kuvaus
Heidi Klum® -ruusu on violetinliila ruusu (30–80 cm korkea), jossa on mehevät, täyteläiset kukat ja voimakas, makea tuoksu aprikoosi- ja kanelisävyillä. Se kukkii kesästä halloihin asti ja sopii ihanteellisesti viljeltäväksi ruukuissa tai pienissä puutarhatiloissa.
- Saatavilla:
- Kasvattaja: Ar B Agro
11.00€
Veroton: 9.09€
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Turvallinen valinta. Ruusuillamme on maksullinen lisäyslupa ja lajikkeet hankitaan suoraan jalostajalta, mikä takaa asiakkaillemme korkeimman laadun lisäksi alkuperäisten ruusulajikkeiden vastaanottamisen ja kunnioituksen näiden lajikkeiden tekijöitä kohtaan.
| TIETOJA RUUSUKASVISTA: | |
| Tyyppi | Mini ruusut |
| Kasvattaja | Rosen Tantau |
| Korkeusluokka | Jopa 40 cm |
| Korkeus | 30-50 cm |
| Leveys | 40 cm |
| Edut | Kukat rypäissä |
| TIETOJA KUKKASTA: | |
| Hallitseva väri | Violetti |
| Väri | Kirkkaan violetti |
| Kukkatäyte (★★★) | ★★★ |
| Kukan koko | Keskimäärin |
| TIETOJA HAJUSTA: | |
| Intensiteetti (★★★★★) | ★★★★☆ |










-600x600.jpeg)








-600x600.jpeg)

