LAGUNA®

LAGUNA®
LAGUNA®
LAGUNA®
LAGUNA®
LAGUNA®
LAGUNA®
LAGUNA®
LAGUNA®
LAGUNA®

Preces apraksts

Vīteņrozes jeb stīgotājrozes ir īpašas sava augstuma dēļ, kas parasti ir no 1,5 līdz 3 metriem, taču nereti mēdz būt pat līdz 5 metriem, tāpēc tās ieteicams audzēt pie balsta.Ziedu diametrs vīteņrozēm ir no 6 līdz pat 12 cm un no 3 līdz 15 ziediem ziedkopās. 
11.00€
Bez nodokļa: 9.09€

Papildu izvēles:

Droša izvēle. Mūsu rozes ir ar apmaksātu pavairošanas licenci un šķirnes iegūtas tieši no selekcionāra, kas garantē mūsu klientiem ne tikai augstākās kvalitātes, bet arī oriģinālo rožu šķirņu saņemšanu un cieņu pret šo šķirņu radītājiem.
PAR ROŽU STĀDU:
VeidsVīteņroze
SelekcionārsW. Kordes' Söhne
Augstums250 cm
Platums100 cm
PriekšrocībaBieža un bagātīga ziedēšana; Veselīga lapotne; Izcila izturība pret slimībām; Izcila ziemcietība.
PAR ZIEDU:
Dominējošā krāsaRozā
KrāsaKoši, tumši rozā
Ziedu pildījums (★★★)★★★
Ziedu lielumsLiels
PAR SMARŽU:
SpecifikaLabi līdzsvarota, valdzinoši salda smarža, kurā svaiga citrona smarža pārvēršas par citronzāles ziedu aromātu. Līčiju smarža kombinācijā ar rožu ģerāniju, zemes notīm, pačūliju, piešķir īpašu aromātu.Maksimālā aromāta intensitāte: vakaros.
Intensitāte (★★★★★)★★★★★
PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS APKOPOŠANA UN TREŠU PUŠU IEVĀKTĀ INFORMĀCIJA
Šajā e-komercijas vietnē tiek izmantotas tehniskās, analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Tās ir nepieciešamas, lai nodrošinātu e-komercijas procesu pareizu darbību un apkopotu datus par to, kā vietne tiek izmantota.
Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat savas personiskās informācijas apstrādei, kā aprakstīts mūsu Privātuma politikā. Aicinām iepazīties ar vietnes GDPR / Privātuma Politiku.