ORIENTA® SHILA

ORIENTA® SHILA
ORIENTA® SHILA
ORIENTA® SHILA
ORIENTA® SHILA
ORIENTA® SHILA
ORIENTA® SHILA
ORIENTA® SHILA
ORIENTA® SHILA
ORIENTA® SHILA
9.00€
Bez nodokļa: 7.44€

Papildu izvēles:

Droša izvēle. Mūsu rozes ir ar apmaksātu pavairošanas licenci un šķirnes iegūtas tieši no selekcionāra, kas garantē mūsu klientiem ne tikai augstākās kvalitātes, bet arī oriģinālo rožu šķirņu saņemšanu un cieņu pret šo šķirņu radītājiem.
PAR ROŽU STĀDU:
VeidsKrūmroze
SelekcionārsRosen Tantau
Augstums50 - 80 cm
Platums50 cm
PriekšrocībaSpēcīga, krūmveida, augšupvērsta veģetācija; Izcila izturība pret miltrasu, brūnplankumainību; Lieliski piemērota stādīšanai nelielās grupās, lielos puķu podos un kastēs, dažādu veidu miksētās rožu dobēs un apmalēs.
PAR ZIEDU:
Dominējošā krāsaRozā
KrāsaDaudzveidīgi rozā toņi, sākot no laškrāsas rozē līdz pat spilgtam aveņu tonim. Turklāt koši dzeltenie putekšņi izgreznoti ar koši sarkaniem pavedieniem.
Ziedu pildījums (★★★)★☆☆
Ziedu lielumsNeliels
PAR SMARŽU:
Intensitāte (★★★★★)★★★☆☆
PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS APKOPOŠANA UN TREŠU PUŠU IEVĀKTĀ INFORMĀCIJA
Šajā e-komercijas vietnē tiek izmantotas tehniskās, analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Tās ir nepieciešamas, lai nodrošinātu e-komercijas procesu pareizu darbību un apkopotu datus par to, kā vietne tiek izmantota.
Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat savas personiskās informācijas apstrādei, kā aprakstīts mūsu Privātuma politikā. Aicinām iepazīties ar vietnes GDPR / Privātuma Politiku.