TROPICAL CLEMENTINE®

TROPICAL CLEMENTINE®
TROPICAL CLEMENTINE®
TROPICAL CLEMENTINE®
TROPICAL CLEMENTINE®
TROPICAL CLEMENTINE®
TROPICAL CLEMENTINE®
TROPICAL CLEMENTINE®
  • Pieejams: 3
9.00€
Bez nodokļa: 7.44€

Papildu izvēles:

Droša izvēle. Mūsu rozes ir ar apmaksātu pavairošanas licenci un šķirnes iegūtas tieši no selekcionāra, kas garantē mūsu klientiem ne tikai augstākās kvalitātes, bet arī oriģinālo rožu šķirņu saņemšanu un cieņu pret šo šķirņu radītājiem.
PAR ROŽU STĀDU:
VeidsMini roze
SelekcionārsRosen Tantau
TrūkumiVar būt jutīga pret brūnplankumainību
Augstums40 - 60 cm
Platums35 cm
PriekšrocībaĻoti ātri augoša; Lieliski piemērota grieztajiem ziediem; Izcili piemērota stādīšanai kastēs un puķu podos uz balkoniem un terasēm, kā arī mazās grupās (ideālā gadījumā 9 šādas rozes uz 1 kvadrātmetru ar 33 cm stādīšanas distanci).
PAR ZIEDU:
Dominējošā krāsaDzeltena
KrāsaUnikālas krāsu kombinācijas un intensitātes uz katra zieda - sākot no koši dzeltena centra, mainoties uz maigu pasteļu dzelteno un košām aveņu un citu dažādu sārto toņu ārlapiņām.
Ziedu pildījums (★★★)★★★
Ziedu lielumsNeliels
PAR SMARŽU:
Intensitāte (★★★★★)★☆☆☆☆
PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS APKOPOŠANA UN TREŠU PUŠU IEVĀKTĀ INFORMĀCIJA
Šajā e-komercijas vietnē tiek izmantotas tehniskās, analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Tās ir nepieciešamas, lai nodrošinātu e-komercijas procesu pareizu darbību un apkopotu datus par to, kā vietne tiek izmantota.
Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat savas personiskās informācijas apstrādei, kā aprakstīts mūsu Privātuma politikā. Aicinām iepazīties ar vietnes GDPR / Privātuma Politiku.