FRESIA®

FRESIA®
FRESIA®
FRESIA®
FRESIA®
FRESIA®
11.00€
Bez nodokļa: 9.09€

Papildu izvēles:

Droša izvēle. Mūsu rozes ir ar apmaksātu pavairošanas licenci un šķirnes iegūtas tieši no selekcionāra, kas garantē mūsu klientiem ne tikai augstākās kvalitātes, bet arī oriģinālo rožu šķirņu saņemšanu un cieņu pret šo šķirņu radītājiem.
PAR ROŽU STĀDU:
VeidsFloribundroze
SelekcionārsW. Kordes' Söhne
Augstums70 cm
Platums40 cm
PriekšrocībaStāva, spēcīga un augšupvērsta veģetācija; Laba izturība pret slimībām; Bieža ziedēšana; Teicama ziemcietība; Ļoti viegli kopjama.
PAR ZIEDU:
Dominējošā krāsaDzeltena
KrāsaCitrondzeltena
Ziedu pildījums (★★★)★★★
Ziedu lielumsVidējs
PAR SMARŽU:
SpecifikaŠī roze pievilina ar noslēpumainu, austrumnieciski mistisku smaržu. Gandrīz narkotiska smarža apbur ar īrisa un pačūlijas iespaidiem. Tā apvienojas ar jutekliskiem ziedu aspektiem, kas līdzīgi jasmīna vai ylang-ylang aromātam. Augļu notis, piemēram, līčijas un ābols, piešķir īpašu saskaņu. Visbeidzot smaržā atklājas arī maigi samtainā vaniļa un aprikozes.Maksimālā smaržas intensitāte tiek sasniegta vakarā.
Intensitāte (★★★★★)★★★☆☆
PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS APKOPOŠANA UN TREŠU PUŠU IEVĀKTĀ INFORMĀCIJA
Šajā e-komercijas vietnē tiek izmantotas tehniskās, analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Tās ir nepieciešamas, lai nodrošinātu e-komercijas procesu pareizu darbību un apkopotu datus par to, kā vietne tiek izmantota.
Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat savas personiskās informācijas apstrādei, kā aprakstīts mūsu Privātuma politikā. Aicinām iepazīties ar vietnes GDPR / Privātuma Politiku.